Hakkımızda

LUBA İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.resmi ve özel sektörde inşaat alanında irili ufaklı birçok işi üstlenmiş ayrıca inşaat sektöründe hizmet vermiş belli başlı firmaların tamamlamış oldukları büyük projelere alt taşeron olarak destek sağlamış ve üstlendiği işleri zamanında başarı ile tamamlamıştır.


Kurulduğu günden bu yana nitelikli ekip çalışmaları ile özellikle raylı sistem, HES tesisleri, alt yapı ve sanat yapıları olmak üzere bina projelerinde de kendini kanıtlamış ve uzmanlaşmış kadrosu ile birçok başarılı projeye imza atmıştır.


Firmamızın genel iştigal konuları her türlü Anahtar teslimi binainşaatları, peri ve çelik kalıp (Menfezler, Aç – Kapa tünelleri, İstinat perdeleri vs.) uygulamalarıdır.


Firmamız özellikle Raylı sistem, HES tesisleri, Altyapı ve Sanat yapıları konusunda ATAÇ İNŞ VE MÜH. A.Ş. ve GÜRİŞ İNŞ. VE MÜH. A.Ş.’ nin tamamlamış olduğu projelere büyük hizmetler sağlamıştır.


Firmamız iş ihtiyaçlarına bağlı olarak kalıp ve alt yapı konularında yeteri kadar ekip ve ekipmana sahiptir.


Bizler bundan sonra görev alacağımız tüm işler için sizlerle çalışmak istediğimizi belirtir, bu konulardaki isteklerinizi bekler saygılar sunarız.


Bekir Sıtkı ÖNCÜL
Şirket Müdürü


LUBA İNŞAAT

Taah.Tur.San.ve Tic.Ltd.Şti.

Ata Mahallesi Kabil Cad. (4. Cadde) Apt No: 90/3 Överçler/ANKARA

Tel:  0312 417 1806

Fax : 0312 425 2606

E-Posta: info@lubainsaat.com